Закликаємо дорослих подбати про безпеку дітей під час карантину!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України в Україні запровадили карантин на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року.
Карантин, в режимі якого живе нині вся країна, - це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційної хвороби, зокрема вірусу Covid-19.
Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації у державі.
Звертаємо особливу увагу батьків на те, що карантин - це НЕ канікули!

Обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів з метою зберегти життя та здоров'я ваших дітей і вас самих!
З огляду на це нагадуємо:
Загальнонаціональний карантин - це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання - мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції.
Важливо, щоб дорослі знали, як діяти в ситуації карантину і від чого берегти дітей та дотримуватись наступних правил:
• не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;
• вчити дитину користуватися дверним вічком;
• не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягненим у міліцейську форму;
• вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;
• заборонити підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;
• заборонити бавитися ріжучими, гострим та вибухонебезпечними предметами;
• не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;
• запобігати формуванню у дитини жорстокого ставлення до тварин, не дозволяти дражнити тварин;
• не дозволяти вмикати електроприлади за відсутності дорослих;
• не дозволяти виходити самим на балкон, відчиняти вікна;
• не дозволяти визирати у відчинене вікно;
• вчити дітей звертатися по допомогу до відповідних органів;
• вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.

Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.
Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров’я!

Попередня Жовтень 2020 Наступна