• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Для Вас, батьки!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ваша дитина відвідує наш заклад.

Переконливо просимо Вас дотримуватися наших основних умов та правил.

1. Приводити і забирати дитину на ділянку або в групу і віддавати безпосередньо вихователю.

1.1 Приводити і забирати з дитячого саду дитини мають право тільки батьки або особи, які їх замінюють (на підставі юридичних документів), а так само повнолітні родичі з письмового дозволу батьків.

1.2. Приводити і забирати дітей особам у нетверезому стані суворо заборонено.

Режим роботи установи зумовлений виконанням вимог щодо охорони життя та здоров'я дітей і збереження майна ЗДО.

2. Відвідування батьками установи здійснюється:

- у дні батьківських зборів;

- у дні вечірок і свят;

- в дні Відкритих дверей;

- у будь-який інший час за дозволом завідуючої і вихователя-методиста (у випадках необхідності відвідати заняття, режимні моменти і т.п.).

3.У разі відсутності дитини в ЗДО з будь-якої причини, необхідно повідомляти вихователя або медпрацівника

4. Для благополучного перебування дитини в установі батьки зобов'язані забезпечити наявність у дитини наступних речей :

- змінні трусики; піжама (в період відключення опалення);

- змінне взуття;

- гребінець пластмасовий.

5. ЗДО не несе відповідальності за втрату речей, в т.ч. колясок ( місць для зберігання колясок в ЗДО не передбачено санітарними нормами). Прохання не годувати дітей вранці і не давати з собою солодощів, жувальних гумок і ін. продуктів, колючих і цінних речей (значки, ланцюжки, сережки, браслети і т.д.). Не надягати дорогі речі в ЗДО, не приносити дорогих іграшок, книг.

6. Оплата за дитячий сад здійснюється за харчування за квитанціями в ощадкасу, або банк до 10 числа кожного місяця (другі примірники квитанцій надаються вихователю для звіряння).

7. Батьки зобов'язані своєчасно проходити дітям огляд фахівців за призначенням медиків і надавати результати обстеження, а також виконувати всі пропозиції освітян, медиків та адміністрації, спрямовані на дотримання інтересів дитини. У разі рекомендації ПМПК про переведення дитини в інші установи або спеціальні групи, батьки зобов'язуються здійснити перевід у рекомендовані установи.

8. Категорично заборонено приносити в ЗДО будь-які медикаменти, просити педагогів давати їх дитині в період його перебування в дитячому закладі.

9. Батьки та особи, які їх замінюють, є повноцінними учасниками педагогічного процесу і мають право брати участь в організації дитячих ранків і розваг, екскурсій для дітей, заходів у масштабах міста

10. В цілях створення комфортних умов перебування дитини в дитячому садку, оформлення предметно-розвивального середовища, збереження майна, приміщень і території ЗДО, батьки та особи, які їх замінюють, повинні сприяти і вносити посильну допомогу у вирішенні господарських питань.

11. Відповідно до "Положення про дошкільний навчальний заклад" затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 № 305, дитина відраховується з ЗДО :

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, яке виключає можливість перебування дитини в ЗДО ;

- коли дитина не відвідує без поважної причини ЗДО, більше 2х місяців.

12. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ робити зауваження педагогам та іншому персоналу ЗДО в робочий час, створювати конфліктні ситуації, провокаційні дії у присутності дітей.

За будь-яких ситуацій , що виникають у Вас переконливо просимо звертатися до

директора ЗДО №269 ЗМР – Горбачової Лариси Анатоліївни

тел. 2260-290 в будь-який зручний вам час.

Правила для батьків складено у відповідності з Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту", "Положенням про дошкільний навчальний заклад України", Статуту ЗДО №269 ЗМР

/Files/images/thumb_1527894gvxcsdbcpz.gif

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайті електронної реєстрації в заклади дошкільної освіти. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

/Files/images/thumb_1527894gvxcsdbcpz.gif

Оплата за харчування дітей в ЗДО

1. Оплату за харчування дитини в ЗДО здійснювати тільки в пунктах прийому платежів „Запоріжзв’язоксервіс” (для ЗДО №269 ЗМР).
2. Оплата за харчування дитини в ЗДО нараховується в залежності від кількості робочих днів місяця за повний місяць. У разі відсутності дитини протягом місяця перерахунок оплати за харчування здійснюється у наступному місяці.
3. Оплата за харчування дитини в ЗДО здійснюється за поточний місяць.
4. У пунктах прийому платежів „Запоріжзв’язоксервіс” необхідно називати особистий рахунок дитини. Сплачувати ту суму, яку Вам називає касир.
5. Оплату здійснювати до 10 числа поточного місяця.
Кiлькiсть переглядiв: 3353

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829