ДНЗ № 269 забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку. Відповідно до наказу МОНмолодьспорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 №202/165 «Зміни до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» у ДНЗ № 269 організовано триразовий режим харчування. Для організації збалансованого харчування дітей, складається примірне двотижневе меню на літньо-осінній та зимово-весняний періоди, яке затверджується завідувачем ДНЗ № 269 та погоджується начальником Управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі. Заміна страв на інші відбувається обгрунтовано, норми харчування згідно орієнтовного двотижневого меню виконуються в повному обсязі. Згідно двотижневого меню, складені технологічні карти приготування страв. Продукти харчування постачаються централізовано. Харчування дітей пільгового контенгенту профінансовано вчасно за рахунок бюджетних коштів.

Ефективність роботи системи харчування відстежується за допомогою алгоритму контролю за організацією харчування, системного аналізу виконання норм калорійності. З цією метою наказом завідувача ДНЗ № 269 Горбачовою Л.А. створено комісії:

- група громадського контролю,

- з бракеражу продуктів харчування,

- контролю за виконанням постачальниками умов договорів.