Правила прийому до ЗДО

* В заклад дошкільної освіти приймаються діти від 1,5 до 6 (7) років.

* Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює директор ЗДО протягом календарного року на підставі:
заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
медичної довідки про стан здоров’я дитини;
довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
копії свідоцтва про народження;
направлення Територіального відділу освіти Хортицького району ;
на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу.

* * Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.

За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

За бажанням батьків або осіб, які їх заміняють;

На підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

У разі несплати ,без поважних причин батьками або особами, що їх заміняють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;

Директор закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх заміняють,про відрахування дитини за 10 календарних днів.