• Ви знаходитесь тут:

• Планета здоров'я.

Медичне обслуговування

В дошкільному навчальному закладі медичне обслуговування здійснюється відповідно до:
- Закону України "Про дошкілдьну освіту"
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 30.08.2005 № 432/496 "Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі"

В закладі створені належні умови для проведення медико – профілактичних і оздоровчих заходів. Для обробки та дезінфекції медінструментарію використовується медікарин.

План медико – профілактичної роботи включений до річного Плану роботи дошкільного навчального закладу.

Проводяться заходи лікувально – профілактичного характеру:
- щеплення
- антропометричні вимірювання
- обстеження дітей на гельмінти

Профілактичні щеплення проводяться згідно наказу МОЗ України № 595 від 16.09.2011 р. Про порядок профілактичних щеплень в Україні. Щеплення плануються на рік та на місяць, згідно віку дітей. Сестра медична старша ознайомлює батьків з видом щеплення, ускладненнями та післявакцинальними реакціями, про що батьки ДАЮТЬ ОСОБИСТУ ЗГОДУ або відмовляються . Звіти про проведення профілактичних щеплень надаються в дитячу поліклініку.

/Files/images/kQiksCq0eK.png

Антропометричні вимірювання та оцінка фізичного розвитку дітей проводяться в установлені строки:- дітей раннього віку – 1 раз в місяць,
- дітей дошкільного віку - 1 раз в квартал, в літній оздоровчий період - щомісячно.

Облік захворюваності в закладі проводиться на підставі довідок лікаря. Аналіз захворюваності проводиться щоквартально, підсумок підводиться за рік.

• ˜”*°•.♥.•°*”˜

2012-08-30 22:54:07

Спасибо! Много полезного для нас.......