• Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база ЗДО № 269 ЗМР включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі централізованої бухгалтерії Територіального відділу освіти Хортицького району.

Вимоги до матеріально-технічної бази ЗДО № 269 ЗМР визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також Типовим переліком обов’язкового обладнання дошкільного закладу, у тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури.

ЗДО № 269 ЗМР має земельну ділянку, де розміщуються спортивні майданчики, групові ділянки для прогулянок, господарські будівлі тощо

Матеріальна база дошкільного закладу у задовільному стані. Приміщення дошкільного закладу, групові кімнати мають естетичний вигляд, систематично проводяться поточні ремонти, упорядковуються допоміжні приміщення. В наявності сучасні інформаційні стенди для батьків та педагогів.

Санітарний стан приміщення ЗДО у належному рівні. Ігрові майданчики утримуються в чистоті і порядку. Вихователі груп, двірник та завідувач господарства Шкребтан Н.П. завжди дбають про безпеку дітей та співробітників: обстежують територію, місця для прогулянок дітей на виявлення небезпечних речей, оглядають підлогу, східці, віконні рами тощо, про що щоденно ставлять свій підпис у зошиті обстеження території і споруд.

Гігієнічнийрежим прибирання та провітрювання контролюється сестрою медичною старшою. Робочі місця протягом року відповідали санітарно – гігієнічним нормам, вимогам техніки безпеки, охорони праці. Спецодягом були забезпечені всі категорії обслуговуючого персоналу.

Незважаючи на труднощі сьогодення, колектив зберіг те, що було придбано раніше, а також поповнив базу дошкільного закладу новими посібниками, дидактичними іграми, науковою, методичною та художньою літературою. В кожній віковій групі створене розвивальне середовище і максимальні умови для перебування дітей та їх психологічного комфорту. Матеріально - технічна база закладу поповнювалась відповідно нормативним документам: Типовому переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах, затверджений наказом МОН від 19.12.2017 №1633, Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення у медичному кабінеті дошкільного навчального закладу для надання невідкладної медичної допомоги, Положенню про ізолятор дошкільного навчального закладу, затверджених наказом МОНУ, МОЗУ від 22.09.2005 №1090/11370, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів (наказ МОЗ від 24.03.2016 р №23 , зареєстрований МЮ України від 14.04.2016 №563/28693)

Ігрове та навчально-дидактичне обладнання для груп дітей віком від 3 до 6 (7) років у закладах дошкільної освіти
Ігрова діяльність57%
Рухова діяльність69%
Художня діяльність:
- образотворча діяльність;
- музична діяльність;
- театральна і літературна діяльність;
Мовленнєво-пізнавальна діяльність:
- ознайомлення із природним довкіллям;
- ознайомлення із соціальним і предметним довкіллям;
- формування звукової культури мовлення і пропедевтика навчання елементів грамоти;
- формування елементарних математичних уявлень;
Трудова діяльність:
- художня праця;