Тренувальна евакуація в ЗДО

25,26,27 січня відбулося тренування щодо евакуації учасників освітнього процесу через повідомлення про масові мінування шкіл та дошкільних закладів.

Евакуація проводилась згідно схем, які знаходяться на кожному поверсі.

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечних умовах.

Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у закладі освіти, а також наявних в закладі працівників. Вихователі чітко інформували голову комісії з питань надзвичайних ситуацій про результати евакуації учасників освітнього процесу з будинку.

/Files/images/evakuatsya_2021/pam-730x529 (1).jpg

/Files/images/evakuatsya_2021/pravyla-povedinky-vnp.jpg

УВАГА! БАТЬКИ! (діти яких поступають до ЗДО № 269 з 01.09.2022 року)

1. Рекомендуємо Вам зараз йти до поліклініки (сімейного лікаря) та оформляти медичну довідку дитини для вступу до ЗДО (медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти).

2. Після оформлення медичної довідки для вступу дитини до дошкільного закладу, прийти до ЗДО з такими документами:

• медична довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• копію картки платника податків (дитини);

• документи про пільги (діти-інваліди; діти-сироти, або позбавлені батьківського піклування; багатодітна родина; учасники АТО; діти-внутрішньо переміщені особи).

3. В закладі дошкільної освіти написати заяву за такою формою

Директору ЗДО № 269
Горбачовій Л.А.
батьків_____________________

Домашня адреса: ___________
тел.:______________________

ЗАЯВА

Прошу зарахувати мою дитину __________________________________________________р.н. в ЗДО № 269 з _____________________________ в групу № ______________________________________ загального розвитку
з _____годинним режимом роботи, ___________________вихованням.

З Законом України «Про дошкільну освіту» від 23.05.1991 р. № 1060-ХІІ (із змінами), Положенням про дошкільний навчальний заклад, затверджене поста-новою Кабінету міністрів України від 12.03.2003 р. № 305 (із змінами), Статутом дошкільного навчального закладу № 269, ознайомлені.

Надаю в ЗДО наступні документи:

- направлення Хортицького ТВО,
- свідоцтво про народження дитини (копію),
- заяву про зарахування дитини,
- медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО,
- довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,
- згоду на збір та обробку персональних даних на мою дитину.

« » 20 р. ____________________ _________________________

Докладніше з правилами прийому дітей до ЗДО можно ознайомитисяв розділі Правила прийому до ЗДО

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Січень 2022 Наступна